Ganzeg Gép- és Acélszerkezetgyártó Kft.

CNC forgácsoló

Feladatai közé fog tartozni:

  • Hedenhain vezérlésű CNC megmunkálóközpont kezelése
  • munkadarab felfogatása, kiállítása, megmunkálása
  • munkadarab megmunkálás utáni levétele, sorjázása
  • gépi megmunkálás rajznak megfelelően (önellenőrzés végrehajtása)
  • technológiai hibák önálló javítása, ötletek a termelékenység javítására

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (forgácsoló vagy esztergályos)
  • műszaki dokumentációk és tervrajzok olvasása, gyakorlati szintű ismerete
  • programozási ismeretek
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • kétműszakos munkarend vállalása (06.00-14.00, illetve 14.00-22.00)

Előny:

  • CNC megmunkáló központon történő önálló programozás, illetve tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • a tudást és a teljesítményt tükröző bérezési rendszer
  • Kollektív Szerződés szerinti béren kívüli juttatások

Közel 60 éve elkötelezettek vagyunk mind piacaink és vevőnk mind munkavállalóink irányába. Hisszük, hogy sikereink munkatársaink hozzáértésében, tapasztalatában és felkészültségében rejlik, mi az Ön munkájára is számítunk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezem gomb megnyomásával vissza kerül a karrier oldalra, ahol az adatai kitöltésével és önéletrajza elküldésével jelentkezhet az állásra.