Ganzeg Gép- és Acélszerkezetgyártó Kft.

Szerkezetlakatos-hegesztő

Visszatérő, kis sorozatú munkákhoz keresünk szerkezetlakatos-hegesztő kollégákat zalaegerszegi telephelyünkre, azonnali kezdéssel.

Feladatai közé fog tartozni:

  • acélszerkezetek gyártása, szerelése és hegesztése
  • hegesztési utasítás szerinti munkavégzés
  • munkadarab mérése, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú képesítés vagy gyakorlat
  • műszaki rajz magabiztos olvasása, gyakorlati szintű ismerete
  • nagyfokú önállóság, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Zalaegerszeg, Berzsenyi Dániel utca 73.

Amit kínálunk

  • alapbéren kívüli egyéb juttatások a Kollektív Szerződés szerint
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, emberséges közeg

60 éve elkötelezettek vagyunk mind piacaink és vevőnk mind munkavállalóink irányába. Hisszük, hogy sikereink munkatársaink hozzáértésében, tapasztalatában és felkészültségében rejlik, mi az Ön munkájára is számítunk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezem gomb megnyomásával vissza kerül a karrier oldalra, ahol az adatai kitöltésével és önéletrajza elküldésével jelentkezhet az állásra.