Ganzeg Gép- és Acélszerkezetgyártó Kft.

Villanyszerelő

Feladatai közé fog tartozni:

  • lakatos üzemi gépek javítása, karbantartása
  • forgácsoló gépek javítása, karbantartása
  • épületvillamossági javítások, karbantartások
  • érintésvédelmi mérések elvégzése
  • villamos tűzvédelmi szabványosság felülvizsgálatok elvégzése
  • villámvédelmi szabványossági felülvizsgálatok elvégzése
  • esetleg trafóházi eklektikusú végzettség

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (villanyszerelő)
  • egyműszakos munkarend vállalása (06.00-14.00)

Amit kínálunk:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • a tudást és a teljesítményt tükröző bérezési rendszer
  • Kollektív Szerződés szerinti béren kívüli juttatások

60 éve elkötelezettek vagyunk mind piacaink és vevőnk mind munkavállalóink irányába. Hisszük, hogy sikereink munkatársaink hozzáértésében, tapasztalatában és felkészültségében rejlik, mi az Ön munkájára is számítunk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezem gomb megnyomásával vissza kerül a karrier oldalra, ahol az adatai kitöltésével és önéletrajza elküldésével jelentkezhet az állásra.